Новини
Сьогодні соціально-психологічна служба закладу освіти провела заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом у 7, 8 та 9 класах.
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - звернути увагу суспільства на цю проблему. Ризик інфікування ВІЛ під час війни зростає.
За умови регулярного тестування на ВІЛ можна буде вчасно дізнатися про ВІЛ-позитивний статус та якомога раніше розпочати лікування — антиретровірусну терапію. А вона своєю чергою рятує життя.
Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"
Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. Також необхідно створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно. Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров'я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров'я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар'єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Дізнатися більше інформації про ментальне здоров'я можна також на сторінках у соціальних мережах:
Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program
Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program
YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program
Twitter – https://twitter.com/howareuprogram
Telegram – https://t.me/howareu_program
TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program
Viber
– https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3
NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb
ПРОФІЛАКТИКА ТА ПРОСВІТА
Протягом тижня у Руськополянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 проводилися заходи, спрямовані на попередження та запобігання серед учнівської молоді громади правопорушень та убезпечення від негативного впливу зовнішніх чинників (зазначеного контенту «ПВК Рьодан») в соціальних мережах.
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри
«Обери професію своєї мрії» 15 березня 2023 року о 12.15 у прямому ефірі
Єдиного Телевізійного Марафону (телеканали: 1+1, ICTV, Інтер, СТБ,
Суспільне, телеканал Рада) проводиться Всеукраїнський урок з
профорієнтації для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти за
участі провідних українських роботодавців та кар'єрних радників.
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова
установа «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та
цифрової освіти, Група «1+1 media» за підтримки Goethe-Institut в Україні.
УВАГА! Ч(П)ВК «РЕДАН»
З 22.02.2023 вказаний рух почав активно поширюватися через телеграм канали. В протистояння руху «РЕДАН» також створюються групи «антиРЕДАН», до якого входить так званий неформальний рух «ОФНИКИ» підлітки, які не визнають представників «РЕДАН» та вступають з ними у фізичне протистояння. Обидва руху закликають до протистояння між вказаними течіями.
Вказані випадки зафіксовані і на території Черкаської області